Advertisements

10 найдорожчих текіл у світі

дорогі текіли у світі

10 найдорожчих текіл у світі

У 16 столітті іспанці окупували регіон і використовували Агаву для будівництва дахів, виготовлення голок, шпильок і цвяхів. Висушене листя використовувалося для палива в той же час, коли їх попіл використовувався для мила, що допомагало загоювати рани. Іспанці сподобалися, щоб їхні іспанські вина та лікери заборонили виробництво місцевих спиртних напоїв. Незважаючи на заборону, підпільне виробництво продовжувалося. Протягом 17 століття рідні духи розглядалися як можливість отримання прибутку; тому духи агави були дозволені, хоча вони були тісно оподатковані. Текіла став першим експортом цивільних проектів, що фінансуються Джаліско та продажу податків, які включають акведуки та урядові будівлі. Рецепт Текіли зробив багатьох виробників текіли політично впливовими. У середині 19 століття багато виробників текіли підтримували лібералів в ході громадянської війни в Мексиці. Хороший вибір – перемогли ліберали. Текіла зазнав удару, коли залізниці прибули до Мексики наприкінці 1800-х років. Залізничні дороги зробили європейські вина легкодоступними для вантажу, і Текіла перейшов до “напою нижчого класу”. Текіла в певний момент під час Мексиканської революції відроджувався, тоді як мексиканці представляли патріотизм. У 1930-х роках було виявлено, що текіла стала «винятковою ліками» проти іспанської епідемії грипу, яка вразила північну Мексику. А решта, як то кажуть, – це історія.

Родом з Мексики, це не зайняло багато часу, щоб цей заморожений напій став улюбленим у всьому світі. Невідомо, хто винайшов текілу, але легенда стверджує, що Томмі Хілтон із мережі готелів «Хілтон» брав участь у святкуванні Різдва в Акапулько в 1948 році, де заможний господар робив напій. Потім Томмі міг прийняти його для обслуговування в його готелях.

Більшість текіли виготовляється з вмістом алкоголю близько 40%, проте вона може бути вироблена додатково з приблизно 60%. На сьогоднішній день ви можете вибрати від 500 марок текіли, що знижують щелепу, від максимально доступних витрат, які ви легко знайдете в найближчому магазині алкогольних напоїв до найдорожчих пляшок божественної рідини. Перевірте, які 10 – найдорожчі.

 

  1. Tequila Ley.925 Diamante

Tequila Ley.925 Diamante

Прогноз на 3,5 мільйона доларів Tequila Ley .925 Diamante – це текіла з найвищими цінами в світі. Ця пляшка Anejo – преміум класу першої категорії і вже 7 років витримана в бочці. Ця текіла з вищими цінами стала Джаліско, на винокурні Hacienda La Capilla.

 

2. 25 Tequila Pasion Azteca Ultra Premium Anejo

25 Tequila Pasion Azteca Ultra Premium Anejo

Таємниця цих трьох якісних пляшок полягає в тому, що їх можна виготовити вручну з найчистішої платини та білого золота, з логотипом із міцної платини. Він також може бути виготовлений в алмазній пляшці, і ви зможете зекономити 1,5 мільйона доларів. В іншому випадку ви можете отримати його за 225 000 доларів.

 

3.Ultra-Premium Ley. 925 Pasion Azteca

Ultra-Premium Ley. 925 Pasion Azteca
На основі португальського портового вина ця пляшка повернулася до Мексики і зберігається в кращих бочках, придбаних у кращих виноробних магазинах Порту. Для створення цього неповторного аромату дуже важливо періодично смакувати напій, поки він не отримає бажаної гладкості та складності. У дорогому контейнері плата за цю цінну пляшку становить 2800 доларів.

 

4. Barrique de Ponciano Porfidio

Barrique de Ponciano Porfidio

Це може здатися простим, але ця пляшка в розмірі 2000 доларів – справжня картина мистецтва і знаходиться у списку напоїв будь-якого цінителя текіли. Є 2000 найпростіших пляшок, кожна у віці щонайменше триста шістдесят п’ять днів і поставляється по всьому світу.

 

5.1800 Colección

1800 Colección

Названий після 12 місяців, коли текіла, очевидно, народилася, цей бренд виготовлений Луїсом Єренасом, який належить до відомого маєтку Жозе Куерво. Цю пляшку двічі переганяють у дубові бочки для виразного аромату. Вгадаєте заряд? Ви маєте рацію, 1800 доларів.

 

6.Clase Azul Extra Anejo

Clase Azul Extra Anejo
У симпатичній керамічній пляшці Talavera дорогоцінна рідина витримується в дубових бочках з херес протягом декількох років. За рік виробляється лише сто пляшок, щоб швидко отримати своє. Ціна: 1700 доларів згідно пляшки.

 

7.Rey Sol Anejo

Rey Sol Anejo
З натяками на пряну ваніль і карамель, ця текіла також може бути улюбленою у тих, хто має солодкі зуби, як я. З великим успіхом у Мексиці цей бренд також відомий у всьому світі, і пляшка також отримала нагороду за свій сонячний вигляд. Отримайте його за 400 доларів.

 

8.Tres-Quatro-Cinco

Tres-Quatro-Cinco 

Що стосується колективу родичів Джаліско Фонсеки протягом 4 поколінь, ця пляшка на суму 390 доларів складається з таємного кола родичів, який поєднує текіли кілька років (3, 4 та 5 років) в одне, звідси і назва.

 

9.Casa Herradue Seleccion Suprema

Casa Herradue Seleccion Suprema

Ця бурштинова пляшка з вершковим, чистим смаком коштуватиме 360 доларів.

 

10.Don Julio Real

 

Don Julio Real

Прихильник пропорції вашій родині чи друзям. Пляшка символізує розкіш та ексклюзивність, оскільки вона може бути ефективнішою в Гвадалахарі, ціною якої є близько 360 доларів.

Sharing is caring!

Author: dwapp